Seriale Talk-Show (15 dopasowania)Tytuł Player One / Ready Player One (2018)
Oryginalny
Gatunek Talk-Show
Rok Episode aired 2 April 2018
Opis W 2045 roku ludzie znajdują ukojenie w wirtualnej rzeczywistości. Jej twórca przed śmiercią postanawia cały majątek przekazać pierwszej osobie, która znajdzie ukryte w niej "wielkanocne jajo".
Producent
Obsada
IMDB
Tytuł A.X.L. (2018)
Oryginalny
Gatunek Komedia, Talk-Show
Rok Episode aired 28 August 2018
Opis Mieszanka kina familijnego z fantastyką, mocno czerpiąca z klimatów lat 80. Alex Neustaedter w roli nastolatka, którego życie całkowicie się zmienia po spotkaniu z wojskowym psem-robotem.
Producent
Obsada Brad Jones, Laura Luke
IMDB
Tytuł Matrix / The Matrix (1999)
Oryginalny
Gatunek Talk-Show
Rok Episode aired 2 February 2019
Opis Thomas Anderson wiedzie podwójne życie - na co dzień pracuje w koncernie Meta Cortechs jako programista, prywatnie jest genialnym hackerem, działającym pod nickiem Neo. Pewnego dnia nawiązuje z nim kontakt tajemniczy Morfeusz - człowiek, który obiecuje mu odkryć prawdę o rzeczywistości, w jakiej żyją. Prawdę o Matriksie. Prawdę o dwóch światach: prawdziwym i wygenerowanym, który ma tylko "udawać" rzeczywistość. Neo początkowo wbrew sobie przystaje do grupy kierowanej przez Morfeusza, stopniowo jednak sam zaczyna dostrzegać, że ze światem, w którym żył dotychczas, jest coś nie tak. Że jego życiem cały czas ktoś kierował. Kolejne stopnie wtajemniczenia stawiają przed Neo nowe pytania. Który ze światów jest prawdziwy? Czym jest Matrix i komu służy? I jaką rolę w planie Morfeusza ma do spełnienia on sam?
Producent
Obsada
IMDB
Tytuł My Little Pony. Film / My Little Pony: The Movie (2017)
Oryginalny
Gatunek Talk-Show
Rok Episode aired 14 October 2017
Opis Dzielne kucyki wyruszają w podróż, aby pokonać Króla Burzy i uratować swoje królestwo, Equestrię.
Producent Tamara Chambers
Obsada
IMDB
Tytuł Super Story (2016)
Oryginalny
Gatunek Komedia, Horror, Talk-Show
Rok Episode aired 6 August 2016
Opis Filip Brutecki (Kamil Brade), komandos, zakochuje się w nastolatce. Rani jednak jej serce, co sprawia, że ukochana zrywa zaręczyny. Gdy szpieg dowiaduje się, że dziewczyna została porwanado domu publicznego, postanawia uratować wybrankę i odzyskać jej miłość. By odnaleźć dziewczynę,musi powrócić na ścieżkę wojownika. Filip rozpoczyna szaleńcze poszukiwanie ukochanej kobiety.
Producent
Obsada
IMDB