Seriale Romance (55 dopasowania)Tytuł Jestem taka piękna! / I Feel Pretty (2018)
Oryginalny I Feel Pretty (original title)
Gatunek Komedia, Romans
Rok 29 June 2018 (Poland)
Opis Renee Bennett (Amy Schumer) każdego dnia boleśnie doświadcza, jak to jest być przeciętniaczką w Nowym Jorku – mieście faworyzującym pięknych i bogatych. Wszystko zmienia się, gdy na zajęciach fitness spada z rowerka treningowego, uderza się w głowę i traci przytomność. Kiedy odzyskuje świadomość i spogląda w lustro, wprost nie może uwierzyć. Jej nogi są szczupłe i opalone, włosy jedwabiste, a podbródek idealnie ukształtowany. Jednym słowem – jest zjawiskowo piękna! Problem w tym, że… tak naprawdę nic się nie zmieniło. Dla całego świata Renee nadal wygląda tak samo. Jednak bohaterka, przekonana o rzekomym cudzie, przechodzi totalną metamorfozę. Z szarej myszki staje się wyzwoloną i pewną siebie kobietą, której śmiałość i energia robią piorunujące wrażenie na wszystkich, począwszy od jej słodkiego chłopaka – Ethana (Rory Scovel), a skończywszy na atrakcyjnej szefowej – Avery Leclair (Michelle Williams). Z czasem Renee, która dzięki awansom pnie się w górę w firmie kosmetycznej, zaczyna spoglądać z wyższością na świat i innych ludzi. Czy to możliwe, żeby stając się „piękną”, dopuściła do głosu „brzydszą” część swojej osobowości?
Producent Abby Kohn
Obsada Amy Schumer, Michelle Williams, Emily Ratajkowski
IMDB 5,5
Tytuł S.O.S / Remorques / De veilige haven (1941)
Oryginalny Remorques (original title)
Gatunek Akcja, Dramat, Romans
Rok 27 November 1941 (France)
Opis Andre Laurent (Gabin), kapitan łodzi ratunkowej wybawia z opresji statek handlowy zagrożony przez wzburzone sztormowe morze. Jednak jego dowódca (Jean Marchant) nie okazuje wdzięczności swojemu wybawicielowi, a na dodatek planuje zbiec bez płacenia za okazaną pomoc i porzucić swoją żonę Catherine (Michele Morgan). W drodze do portu Laurent opiekuje się ranną kobietą, a Catherine to kobieta piękna i niezwykła. Wkrótce więc Laurent zakochuje się w niej, chociaż już od dziesięciu lat jest mężem Yvonne (Madeleine Renaud), która cierpi na poważną chorobę serca. Jednak nie mówi ona o tym Laurentowi, a jedynie marzy skrycie, że pewnego dnia porzuci on swoją pracę i będą mogli żyć spokojnie. Czy kapitan okaże się wiernym mężem, czy też wybierze intrygujący romans?
Producent Jean Grémillon
Obsada Jean Gabin, Madeleine Renaud, Michèle Morgan
IMDB 7,2
Tytuł Ostatni posterunek / The Last Outpost (1935)
Oryginalny The Last Outpost (original title)
Gatunek Akcja, Przygoda, Romans
Rok 11 October 1935 (USA)
Opis W czasie I wojny światowej brytyjski oficer, Michael Andrews (Cary Grant), zostaje schwytany przez kurdyjskich napastników, ale ratuje go niejaki John Stevenson (Claude Rains), który odmawia podania swojego prawdziwego nazwiska. Dwóch mężczyzn zaprzyjaźnia się. Wspólnie ocalają wieś Kurdów przed masakrą, ostrzegając stacjonujący tam patrol. Andrews odnosi jednak ranę i wyjeżdża do szpitala w Kairze. Podczas leczenia zakochuje się w pielęgniarce, Rosemary Haydon (Gertrude Michael), która odwzajemnia jego uczucie. Wprawdzie dziewczyna jest zamężna, ale nie ma z mężem kontaktu od trzech lat. Wkrótce Andrews oraz małżonek Rosemary spotykają się twarzą w twarz.
Producent Charles Barton
Obsada Cary Grant, Gertrude Michael, Claude Rains
IMDB 6,2
Tytuł Kręcisz mnie / Tout le monde debout / Liebe bringt alles ins Rollen (2018)
Oryginalny Tout le monde debout (original title)
Gatunek Komedia, Romans
Rok 21 September 2018 (Poland)
Opis Niepoprawny podrywacz postanawia uwieść Julie udając osobę jeżdżącą na wózku. Gdy poznaje jej siostrę, również poruszającą się w ten sposób, musi kontynuować maskaradę.
Producent Franck Dubosc
Obsada Franck Dubosc, Alexandra Lamy, Elsa Zylberstein
IMDB 6,5
Tytuł D.E.B.S. (2004)
Oryginalny
Gatunek Akcja, Komedia, Romans
Rok 25 March 2005 (USA)
Opis Grupa specjalna D.E.B.S... Nikt tak naprawdę nie wie co to jest. - czy organizacja paramilitarna, czy forma wywiadu, czy po prostu wyszkolone uwodzicielki... Grunt, że grupa skupia ponętne licealistki wyszkolone do zwalczania najbardziej przebiegłych przestępców.
Producent Angela Robinson
Obsada Sara Foster, Jordana Brewster, Devon Aoki
IMDB 5,3