Seriale Musical (8 dopasowania)Tytuł Barbie Księżniczka i Piosenkarka / Barbie: The Princess and The Popstar (2012)
Oryginalny Barbie: The Princess & the Popstar (original title)
Gatunek Animacja, Familijny, Musical
Rok 11 September 2012 (USA)
Opis Kolejna muzyczna i magiczna przygoda, w której Barbie wciela się w rolę Tori, życzliwej księżniczki krainy Meribella, która zamiast wykonywać swoje królewskie obowiązki, chciałaby tańczyć i śpiewać. Pewnego dnia do królestwa przyjeżdża ulubiona piosenkarka księżniczki Keira. Dziewczynki odkrywają, że mają ze sobą bardzo dużo wspólnego. Obydwie, w magiczny sposób, mogą przypominać siebie nawzajem. Na początku zamiana miejsc wydaje się świetnym pomysłem, jednak szybko okazuje się, że życie w nowej roli nie jest takie łatwe, jak to sobie wyobrażały! Pojawia się też problem, Meribella ma swój czarodziejski sekret i kiedy zostaje on skradziony, królestwo znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie. Czy prawdziwa przyjaźń uratuje sytuację? W tym musicalu wypełnionym pięknymi piosenkami, bajecznymi kreacjami oraz nowymi, wesołymi bohaterami poznamy siłę prawdziwej przyjaźni, dzięki której łatwiej spełniać swoje marzenia!
Producent Ezekiel Norton
Obsada Kelly Sheridan, Jennifer Waris, Ashleigh Ball
IMDB 5,8
Tytuł O czym szumi las / Dyrene i Hakkebakkeskogen (2016)
Oryginalny Dyrene i Hakkebakkeskogen (original title)
Gatunek Animacja, Familijny, Musical
Rok 1 September 2017 (Poland)
Opis Myszy mieszkające w lesie Huckybucky postanawiają wprowadzić ustawę o zaprzestaniu zjadania się nawzajem. Mają tylko jeden problem - muszą przekonać do nowej idei mięsożerców. Zobacz zwiastun
Producent Rasmus A. Sivertsen
Obsada Nils Jørgen Kaalstad, Stig Henrik Hoff, Frank Kjosås
IMDB 6,9
Tytuł Wyścigi / Speedway (1968)
Oryginalny Speedway (original title)
Gatunek Komedia, Musical
Rok 15 April 1968 (Denmark)
Opis Elvis Presley w roli kierowcy rajdowego Steve'a Graysona, który za wszelką cenę musi wygrać wyścig by by znaleźć pieniądze na zaległe podatki. W przeciwnym razie będzie miał spore kłopoty.
Producent Norman Taurog
Obsada Elvis Presley, Nancy Sinatra, Bill Bixby
IMDB 5,7
Tytuł Terkel ma kłopoty / Terkel i knibe (2004)
Oryginalny Terkel i knibe (original title)
Gatunek Animacja, Komedia, Musical
Rok 2 April 2004 (Denmark)
Opis Scenariusz powstał na podstawie pomysłu Anders Matthesen (kultowy duński komik, który dał głosy wszystkim postaciom). Jeden z reżyserów, Stefan Fjeldmark, jest współtwórca wielkiego przeboju kasowego "Ratunku, jestem rybką!" (2000). Dla pozostałych to debiut. Zdecydowanie nie dla młodszych dzieci. Pierwszy duński film zrealizowany w technologii CGI (computer-generated imagery). Zwariowana komedia o tajemniczych wielbicielach, psychopatycznych zabójcach i przyjaźniach wystawionych na próbę.
Producent Kresten Vestbjerg Andersen
Obsada Anders Matthesen, Kim Mattheson, Bill Bailey
IMDB 7,1
Tytuł Osiem szalonych nocy / Eight Crazy Nights (2002)
Oryginalny Eight Crazy Nights (original title)
Gatunek Animacja, Komedia, Musical
Rok 27 November 2002 (USA)
Opis Wruszający film animowany o przygodach Daveya Stone'a. Zwolniny warunkowo z więzienia, ma pomóc trenerowi szkolnej drużyny koszykówki, w której kiedyś sam grał. Spotyka też swoją dawną miłość i próbuje odbudować związek.
Producent Seth Kearsley
Obsada Adam Sandler, Rob Schneider, Jackie Sandler
IMDB 5,3