Seriale Music (16 dopasowania)Tytuł Bohemian Rhapsody (2018)
Oryginalny
Gatunek Biografia, Dramat, Muzyczny
Rok 2 November 2018 (Poland)
Opis Dzięki oryginalnemu brzmieniu Queen staje się jednym z najpopularniejszych zespołów w historii muzyki.
Producent Bryan Singer
Obsada Rami Malek, Lucy Boynton, Gwilym Lee
IMDB 8,0
Tytuł Brat (1997)
Oryginalny
Gatunek Muzyczny
Rok TV Special 16 December 1995
Opis Po dwóch latach służby wojskowej Daniła Bagrow wraca do rodzinnego miasteczka, gdzie właściwie nikt na niego nie czeka. Zmęczona życiem matka myśli tylko o starszym synu, Wiktorze, który robi karierę w Sankt Petersburgu. Daniła postanawia za namową matki też spróbować swych sił w wielkim mieście. Od czasu śmierci ojca starszy brat opiekował się Daniłą, stanowił oparcie i wzór do naśladowania. Kiedy przyjeżdża do Wiktora, okazuje się, że jest on płatnym mordercą.
Producent
Obsada Nina Agustí, Arcadi Alibés, Àngel Alonso
IMDB
Tytuł Zimna wojna / Cold War (2018)
Oryginalny
Gatunek Dramat, Muzyczny, Romans
Rok 8 June 2018 (Poland)
Opis Historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. W tle wydarzenia zimnej wojny lat 50. w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu.
Producent Pawel Pawlikowski
Obsada Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc
IMDB 7,7
Tytuł Też go kocham / Juliet, Naked (2018)
Oryginalny Juliet, Naked (original title)
Gatunek Komedia, Dramat, Muzyczny
Rok 24 August 2018 (Poland)
Opis Annie (Rose Byrne) mieszka w sennym miasteczku na wybrzeżu Anglii. Jej chłopak Duncan (Chris O'Dowd) jest nauczycielem i ma totalną obsesję na punkcie Tuckera Crowe'a (Ethan Hawke) – muzyka, który po spektakularnym debiucie dosłownie zapadł się pod ziemię. Będąc wielkim fanem artysty, Duncan cały wolny czas spędza na prowadzeniu strony internetowej poświęconej twórczości Crowe'a. Pewnego dnia w jego ręce wpada prawdziwy skarb – taśma demo zawierająca wczesne kompozycje piosenkarza. Podekscytowany nagraniami Duncan z miejsca zapomina o całym świecie, kompletnie ignorując przy tym Annie. Ta postanawia się zemścić, publikując nieprzychylne komentarze na jego blogu. Nieoczekiwanie, wpisy te zwracają uwagę samego Crowe'a. Muzyk i Annie zaczynają prowadzić tajną korespondencję. Z czasem, od słowa do słowa, między rozdzieloną oceanem parą zaczyna budzić się głębsza relacja.
Producent Jesse Peretz
Obsada Chris O'Dowd, Rose Byrne, Kitty O'Beirne
IMDB 6,6
Tytuł Days of Power (2018)
Oryginalny
Gatunek Akcja, Dramat, Muzyczny
Rok 20 February 2018 (USA)
Opis Podczas trasy koncertowej w 2010 roku międzynarodowa gwiazda popu i koledzy z zespołu tajemniczo znikają. Walczą o prawdę i własne życie...
Producent Jason Pagnoni
Obsada Eric Roberts, Eliza Roberts, Jenny Hutton
IMDB 3,7